EIT Tugiliisu tantsupaar

Pildil on EIT Tugiliisu tantsupaar Margarita Razorjonova ja Aivar Kaasik

EIT Tugiliisu tantsupaar

Reedel, 7. juunil kell 17:15 – 17:30 tantsupõrandal

EIT Tugiliisu tantsupaar on loodud 2012. aasta oktoobris seoses Rapla Tugikeskuses toimunud tantsuvõistlusega „Tantsud tähtedega“. Tantsijad Aivar Kaasik ja Margarita Razorjonova.

Margarita töötab tegevusjuhendaja ja teenuste koordinaatorina MTÜ Erivajadustega Inimeste Toetusühingus Tugiliisu. Aivar on Tugiliisu klient juba 10 aastat. Aivar on väga tubli, kohusetundlik, korralik ja viisakas noormees.Ta töötab jalatsipoes koristajana ning vabal ajal meeldib Aivarile lugeda ajalooraamatuid.

Margarita:„Saime teada, et 2012. a novembri alguses korraldab Rapla Tugikeskus Vahtra tantsuvõistlust „Tantsud tähtedega“, kus üks paariline on erivajadustega inimene ja teine asutuse töötaja. Aivaril oli suur soov sellest üritusest osa võtta. Ja kuna mina tegelen vabal ajal tantsimisega, siis olin nõus teda aitama ja hakkasime programmi ette valmistama. Aivar oli väga tubli, ta ei hilinenud tantsutrenni ja oli näha, et Aivar tõesti naudib tantsimist ja ta andis endast maksimumi. Mina tegin salsa tantsuseade ning tango koreograafiaga aitas meid Kaarel Väli. Vähem kui ühe kuuga olid meil kaks tantsu valmis. Võistlustelt naasesime „Kõige säravama tantsupaari“ tiitliga.”

EIT Tugiliisu tantsupaar on esinenud Riigikogus, Tallinna Puuetega Inimeste Kojas ja mitmel jõulupeol. Koguperepeol „Puude taga on inimene“ saab näha nende esitust reedel, 7. juunil.

Erivajaduste Inimeste Toetusühing Tugiliisu kohta loe siit http://www.vaimukad.ee/tugiliit/est/77/81/